Sprawdź urządzenia, które mamy w swojej ofercie!

Zabiegi z użyciem urządzeń HI-TECH to bestseller większości gabinetów medycyny estetycznej. Zobacz, jak możesz wykorzystać wynajem laserów medycznych i powiększając swoją ofertę, rozwinąć swój biznes.

01

Laser VECTUS™ – jak działa?

Medyczny laser diodowy Vectus™ to szereg innowacyjnych i nowatorskich rozwiązań, które wpływają nie tylko na wysoką wydajność urządzenia, ale również na komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Skuteczność tej technologii została potwierdzona certyfikatem FDA i szybko zdobyła zaufanie lekarzy i pacjentów.

Urządzenie Vectus™, jako jedyne na świecie, wyposażone jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™. Co to oznacza w praktyce? Otóż wystarczy, że przed zabiegiem przyłożysz czytnik do skóry pacjenta, a Skintel™ automatycznie określi poziom melaniny i na podstawie tego odczytu ustawi w urządzeniu indywidualnie dobrane parametry zabiegu.

Na uwagę zasługuje również opatentowana technologia Photon Recycling SM , która polega na ponownym wykorzystaniu światła, w naturalny sposób odbijającego się od skóry. Światło, dzięki wbudowanym w głowicy lustrom, powraca, dzięki czemu impuls światła wykorzystywany jest w stu procentach radykalnie zwiększając efektywność procedury. Czytaj więcej »

Laser Vectus – wynajem dostosowany do Twoich potrzeb!

WARTO WIEDZIEĆ

Laser Vectus – zalety i korzyści, które doceniają klienci!

Laser Vectus to niewiarygodna skuteczność, a także ogromny komfort pacjentów podczas procedury zabiegowej. Co na to wpływa? Przede wszystkim:

  • czytnik melaniny w skórze Skintel™ i indywidualny dobór parametrów całkowicie wykluczają ryzyko poparzenia.
  • bardzo szybkie tempo pracy lasera (np. redukcję owłosienia na plecach można wykonać w zaledwie 3 minuty!).
  • zastosowana w głowicy technologia Advanced Contact Cooling SM, dzięki której skóra jest chłodzona przed, w trakcie i po emisji światła.

Co więcej, kontaktowe chłodzenie powoduje, że wyczuwalność ciepła w trakcie zabiegu jest minimalna. Pozwala to na zastosowanie wyższej energii w trakcie zabiegu, a tym samym w znaczący sposób zwiększa jego skuteczność.

Laser VECTUS – zabiegi, które możesz dzięki niemu wykonać:

Redukcja owłosienia na całym ciele

Redukcja owłosienia na twarzy

Redukcja owłosienia związanego z zaburzeniami endokrynologicznymi

Wyeliminowanie problemu wrastających włosków

Redukcja owłosienia u osób z wrażliwą skórą ze skłonnością do blizn i stanów zapalnych

Redukcja nieestetycznych przebarwień na ciele i twarzy

02

Laser Primelase Excellence – jak działa?

Primelase Excellence to laser diodowy o bardzo wysokiej mocy – aż do 4800 W i potwierdzonej, wysokiej skuteczności w usuwaniu niechcianego owłosienia. Wysoka moc w połączeniu z nowoczesną technologią Ultra Short Pulse pozwalają na zabiegi impulsami od 3 ms., dzięki czemu osiągamy odpowiednią temperaturę do zniszczenia mieszków włosowych, bez wpływu na skórę – zabieg Primelase Excellence jest więc szybki, efektywny i bezpieczny.

Dzięki temu poza redukcją owłosienia, laser Primelase Excellence pozwala również na złagodzenie różnych problemów skórnych, m.in. przebarwień, zmian naczyniowych, zmian trądzikowych, a nawet grzybicy paznokci. Czytaj więcej »

Laser Primelase Excellence – wynajem na dogodnych warunkach!

WARTO WIEDZIEĆ

Laser Primelase Excellence – zalety, które musisz poznać!

Laser Primelase Excellence zapewnia wysoki komfort pracy, a jednocześnie nie powoduje nieprzyjemnych odczuć u pacjenta podczas całej procedury zabiegowej. Wpływa na to wiele czynników, m.in.:

  • wysoka moc lasera i technologia USP sprawiają, że zabieg epilacji wykonuje się naprawdę szybko,
  • dwa tryby pracy – statyczny i dynamiczny, pozwalają na jeszcze bardziej skuteczne i szybsze działanie urządzenia,
  • wbudowany doskonały system chłodzenia Crystal Freeze redukuje do minimum odczucia bólowe i dyskomfort podczas zabiegu,
  • dzięki możliwości wyboru różnych długości fali, laser jest w stanie usunąć wszystkie włosy na skórze (również włosy słabe, jasne czy rude).

Warto pamiętać, że laser Primelase Excellence działa wyłącznie powierzchownie, w żaden sposób nie wpływa więc na funkcje organizmu. Emituje łagodną wiązkę promieni, jednak jej wysoka moc sprawia, że bezpowrotnie niszczy cebulkę, nie uszkadzając innych narządów otaczających miejsce zabiegowe, dlatego zabieg depilacji laserowej Primelase Excellence jest całkowicie bezpieczny, a przy tym bezbolesny.

Mimo tak rozbudowanych funkcjonalności, Primelase Excellence jest naprawdę prosty i intuicyjny w obsłudze. Wszyscy nasi klienci podkreślają, że praca z tym urządzeniem to czysta przyjemność.

Laser Primelase Excellence – zabiegi, które możesz dzięki niemu wykonać:

Redukcja niechcianego owłosienia na całym ciele i na twarzy

Wyeliminowanie problemu wrastających włosków

Redukcja owłosienia u osób z wrażliwą skórą ze skłonnością do blizn i stanów zapalnych

Redukcja łagodnych przebarwień, zmian potrądzikowych i zmian naczyniowych

Resurfacing

Laserowe leczenie grzybicy paznokci