Laser Vectus – jak działa?

Laser Vectus to niewiarygodna skuteczność, a także ogromny komfort pacjentów podczas procedury zabiegowej. Co na to wpływa? Przede wszystkim:

 

  • czytnik melaniny w skórze Skintel™ i indywidualny dobór parametrów całkowicie wykluczają ryzyko poparzenia.
  • bardzo szybkie tempo pracy lasera (np. redukcję owłosienia na plecach można wykonać w zaledwie 3 minuty!).
  • zastosowana w głowicy technologia Advanced Contact Cooling SM, dzięki której skóra jest chłodzona przed, w trakcie i po emisji światła.

Co więcej, kontaktowe chłodzenie powoduje, że wyczuwalność ciepła w trakcie zabiegu jest minimalna. Pozwala to na zastosowanie wyższej energii w trakcie zabiegu, a tym samym w znaczący sposób zwiększa jego skuteczność.

Laser Vectus do wynajęcia

Laser,Hair,Removal,On,Legs.,Epilation,Laser.,Epilation

Laser Vectus to funkcjonalne urządzenie, które można wykorzystać do wielu zabiegów kosmetycznych. Najczęściej stosowany jest do trwałej redukcji owłosienia na obszarze całego ciała. Przy pomocy lasera Vectus można usunąć owłosienie z takich obszarów, jak:

  • Nogi: laser Vectus może być stosowany do depilacji całej powierzchni nóg.
  • Okolice bikini: Vectus sprawdzi się w usuwaniu owłosienia w okolicy bikini, w tym depilacji bikini klasycznej, bikini głębokiego, a także brazylijskiej depilacji. Zapewnia dokładne i trwałe rezultaty, co jest szczególnie istotne dla wielu osób.
  • Pachy: Depilacja pach za pomocą lasera Vectus jest popularnym rozwiązaniem, ponieważ usuwanie owłosienia w tej okolicy może zapewnić długotrwałą świeżość i eliminację dyskomfortu oraz podrażnień.
  • Górna warga: Vectus może być również stosowany do usuwania owłosienia wokół górnej wargi, zwłaszcza u kobiet, które borykają się z nadmiernym owłosieniem w tej okolicy.

 

Ze względu na unikalną konstrukcję, laser Vectus może być stosowany u osób ze skórą wrażliwą, skłonną do powstawania blizn i stanów zapalnych. Takie osoby zazwyczaj potrzebują specjalnego traktowania i są wykluczone z wielu bardziej inwazyjnych zabiegów kosmetycznych. Laser Vectus to również dobra opcja dla osób z zaburzeniami endokrynologicznymi. Jeżeli chcesz rozszerzyć swoją ofertę także dla klientów, którzy normalnie mają przeciwwskazania do zabiegów laserowych, postaw na wynajem lasera Vectus i ciesz się nowymi możliwościami w swoim salonie.

Laser Vectus na wynajem Warszawa – dostosuj ofertę do wymagań klientów

Dzięki nam masz szansę niskimi kosztami wzbogacić swoją ofertę o zabiegi z laserem Vectus. Wynajem urządzenia możliwy jest dla salonów z Warszawy oraz innych miast na terenie kraju. Jeżeli chcesz sprawdzić, czy laser Vectus to coś, co spodoba się Twoim klientkom, sprawdź rynek poprzez wynajem sprzętu przed dokonaniem zakupu drogich akcesoriów.

 

Oferujemy funkcję wypożyczenia laserów medycznych, która z pewnością będzie atrakcyjna dla salonów z ograniczonym budżetem. Laser Vectus zdobywa coraz większą popularność, ponieważ jest to urządzenie wielofunkcyjne wykazujące wysoką skuteczność przy jednoczesnym zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Sprawdź naszą ofertę i wzbogać swój salon o nowe propozycje dla klientów.