Laser Primelase

Primelase Excellence to laser diodowy o bardzo wysokiej mocy – aż do 4800 W i potwierdzonej, wysokiej skuteczności w usuwaniu niechcianego owłosienia. Wysoka moc w połączeniu z nowoczesną technologią Ultra Short Pulse pozwalają na zabiegi impulsami od 3 ms., dzięki czemu osiągamy odpowiednią temperaturę do zniszczenia mieszków włosowych, bez wpływu na skórę – zabieg Primelase Excellence jest więc szybki, efektywny i bezpieczny.

 

Dzięki temu poza redukcją owłosienia, laser Primelase Excellence pozwala również na złagodzenie różnych problemów skórnych, m.in. przebarwień, zmian naczyniowych, zmian trądzikowych, a nawet grzybicy paznokci.

Primelase Excellence do wynajęcia

Women,Underarm,Hair,Removal.,Concept,Before,And,After,Shaving,Sugar

Primelase Excellence opiera się na zaawansowanej technologii diodowej, która emituje precyzyjne wiązki światła o odpowiedniej długości fali. Dzięki temu laser skutecznie dociera do mieszka włosowego, gdzie energia świetlna jest absorbowana przez melaninę (barwnik włosów), powodując zniszczenie mieszka i hamowanie wzrostu włosa.

 

Laser został opracowany przez firmę Cocoon Medical i aktualnie uważany jest za jedno z najskuteczniejszych urządzeń wykorzystywanych w depilacji laserowej. Tym, co wyróżnia ten sprzęt od innych laserów diodowych, jest najwyższa moc szczytowa 4800 W, dzięki której można osiągnąć bardzo wysoką skuteczność oferowanych zabiegów. Dużą zaletą tego urządzenia jest to, że sprawdza się nie tylko w przypadku ciemnych, ale także przy jasnych włosach.

 

Primelase Excellence może być wykorzystany do wykonywania zabiegów takich, jak:

  • redukcja niechcianego owłosienia na obszarze całego ciała;
  • wyeliminowanie problemu wrastających włosków;
  • redukcja owłosienia także u osób z wrażliwą skórą i ze skłonnością do blizn;
  • likwidacja łagodnych przebarwień, zmian potrądzikowych i naczyniowych;
  • laserowe leczenie grzybicy paznokci.

Laser Primelase Excellence – wynajem na dogodnych warunkach!

Nie każda właścicielka salonu kosmetycznego operuje nieograniczonym budżetem i może sobie pozwolić na zakup profesjonalnego sprzętu za jednym razem. Nowoczesna technologia w zakresie depilacji laserowej cały czas się rozwija i trudno nadążyć za nowymi trendami, a co więcej, sprostać im pod względem finansowym. Nasza oferta skierowana jest dla salonów kosmetycznych, które chcą się rozwijać niskim kosztem. Oferujemy laser Primelase Excellence na wynajem dla gabinetów kosmetycznych z Warszawy i innych części Polski. U nas znajdziesz profesjonalny sprzęt, który możesz wykorzystać tylko wtedy, gdy naprawdę tego potrzebujesz, bez konieczności płacenia rat leasingowych.