Laser Alma – jak działa?

Alma Lasers to renomowany producent urządzeń medycznych, w tym laserów, których technologia jest szeroko stosowana w dziedzinie medycyny estetycznej i dermatologii.  Wśród produktów marki wyróżniamy Harmony Beauty Rejuve – urządzenie oferujące szeroki zakres zabiegów na twarz i ciało. Produkt wykorzystuje technologię laserową i światło w celu stymulacji procesów regeneracyjnych skóry i redukcji oznak starzenia. Z wykorzystaniem produktów można wykonać zabiegi o niskim stopniu inwazyjności, także na obszarach, na których występuje delikatna i cienka skóra, np. na twarzy i dekolcie.

 

Produkt wykorzystuje nowoczesne technologie, takie jak:

  • AFT – wąskopasmowe pulsacyjne źródło światła;
  • IN MOTION – tryb pracy głowicy, ułatwiający przeprowadzenie zabiegu i zwiększający komfort pacjenta;
  • GLACIAL TECH – zaawansowany system chłodzenia.

Alma Beauty Rejuve do wynajęcia

Hyperpigmentation,Of,Female,Skin,,Close-up,Of,A,Part,Of,The

Laser Harmony Beauty Rejuve to urządzenie o szerokim spektrum zastosowania. Dzięki kompleksowej budowie sprzęt można wykorzystać w takich zabiegach, jak:

  • Fotoodmładzanie skóry: Harmony Beauty Rejuve wykorzystuje technologię IPL (Intense Pulsed Light) do fotoodmładzania skóry. Intensywne impulsy świetlne przenikają do głębszych warstw skóry, pobudzając produkcję kolagenu i elastyny, co przyczynia się do poprawy elastyczności, tekstury i jędrności skóry.
  • Usuwanie przebarwień: Moduł Harmony Beauty Rejuve może być również stosowany do redukcji przebarwień skóry, takich jak plamy starcze, piegi czy przebarwienia pozapalne. Światło emitowane przez urządzenie dociera do obszarów z nadmierną produkcją melaniny, rozkładając przebarwienia i stymulując ich naturalne wydalanie.
  • Redukcja drobnych zmarszczek: Za pomocą technologii IPL oraz podczerwieni, Harmony Beauty Rejuve pomaga w redukcji drobnych linii i zmarszczek na skórze. Stymulacja kolagenu i elastyny prowadzi do poprawy gładkości i elastyczności skóry, co skutkuje widocznym zmniejszeniem drobnych zmarszczek.

Laser na przebarwienia Alma wynajem – skontaktuj się z nami!

Oferujemy funkcjonalny laser alma Harmony Beauty Rejuve do wynajęcia. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, jednak działamy na terenie całej Polski. Teraz i Ty możesz rozszerzyć ofertę swojego salonu o zabiegi z wykorzystaniem lasera Alma bez ponoszenia dużych jednorazowych kosztów. Alma Beauty Rejuve do wynajęcia to świetna opcja dla tych gabinetów, które chcą przeprowadzić badanie rynku i sprawdzić, z jakim przyjęciem spotka się takie urządzenie w ich działalności.